Oferty pracy | Politechnika Gdańska

Oferty pracy

Jeżeli razem z nami chcesz budować środowisko pracy oparte na otwartości, szacunku i współpracy, w dobrej atmosferze, to szukamy właśnie Ciebie.

Poniżej znajdziesz nasze aktualne ogłoszenia. Podczas procesu rekrutacji możemy wymagać przesłania kwestionariusza osobowego. Znajdziesz go tutaj.
Jeśli nie znajdziesz interesującej Cię oferty pracy, możesz przesłać nam swoje CV na adres:
rekrutacja.hr@pg.edu.pl

Pamiętaj, że przesyłając nam swoje CV lub inne dokumenty, gdy chcesz podjąć pracę na Politechnice Gdańskiej, wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych, w celu udziału w procesach rekrutacji na stanowiska pracy oferowane na Uczelni. Twoje dane osobową będą przetwarzane zgodnie z zasadami zawartymi w klauzuli informacyjnej.

Klauzula informacyjna (pdf, 108.13kB) Information clause (pdf, 81.58kB)

Dołącz do grona najlepszych akademików w kraju.

Oferty pracy dla nauczycieli akademickich

Dołącz do zespołu specjalistów i twórz z nami najlepszą uczelnię techniczną regionu.