Nasi trenerzy | Politechnika Gdańska

Treść strony

Nasi trenerzy

Dyrektor

dr Dorota Godlewska-Werner

Pracownik Instytutu Psychologii, adiunkt w Zakładzie Psychologii Ekonomicznej i Psychologii Organizacji Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego. Od 2016 do 2019 roku pełniła funkcję Zastępcy Dyrektora ds. Dydaktycznych w Instytucie Psychologii. Jest kierownikiem Studiów Podyplomowych z Psychologii Przywództwa w Organizacjach realizowanych na Wydziale Nauk Społecznych. Członkini European Association of Work and Organizational Psychology. Vice-prezeska Stowarzyszenia Coachingu Biznesowego. Współautorka książki pt. „Psychologia coachingu biznesowego”. Posiada bogate doświadczenie zawodowe zdobyte w trakcie realizacji projektów szkoleniowo - doradczych dla różnych organizacji oraz badawczych w różnych obszarach związanych z pracą.
 

Zawodowo zainteresowana rozwojem pracowników, relacjami w zespole pracowniczym, zachowaniami efektywnymi i kontrproduktywnymi w organizacjach oraz szeroko rozumianym przywództwem. Realizuje projekty badawcze dotyczące predyspozycji i kompetencji zawodowych.


Dyrektor

mgr Grażyna Knitter

Trenerka rozwoju zawodowego - Centrum Nowoczesnej Edukacji, Politechnika Gdańska, akredytowany coach i trener, doradca zawodowy, mediator. Ma za sobą 30-letni staż pracy zawodowej na różnych stanowiskach: dyrektor, kierownik oddziału, kierownik działu, trener, coach, doradca zawodowy, mediator, wykładowca, specjalista, dziennikarz. Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego, Politechniki Gdańskiej - Studium Treningu Kadry Kierowniczo-Menedżerskiej, Wydział Zarządzania i Ekonomii, Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku - Akademia Trenera, Akademia Coachingu, Public Relations i Marketing Partnerski, Agencji Rozwoju Gospodarczego - Marketingowe Zarządzanie Przedsiębiorstwem.
 

Trener z wieloletnim doświadczeniem w zakresie szkoleń dedykowanych biznesowi, edukacji, administracji publicznej i organizacjom pozarządowym.
 

Współpracowała z nauczycielami akademickimi, pracownikami administracji oraz studentami jako trener, coach i doradca zawodowy m.in. z Uniwersytetem Gdańskim, Politechniką Warszawską, Uniwersytetem Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, Uniwersytetem Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, Państwową Uczelnią Zawodową im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie.

Obecnie prowadzi spotkania coachingowe oraz szkolenia dla nauczycieli akademickich Politechniki Gdańskiej w Centrum Nowoczesnej Edukacji.

Od 10 lat prowadzi coaching zawodowy i osobisty. Specjalizuje się w coachingu menadżerskim oraz coachingu w sytuacji kryzysu.


dr Beata Krawczyk-Bryłka 

Adiunkt Wydziału Zarządzania i Ekonomii PG, psycholog biznesu, doktor nauk o zarządzaniu Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jest ekspertem w zakresie zarządzania kapitałem ludzkim i przedsiębiorczości oraz społecznych aspektów IT.
 

Jest autorem ponad 80 publikacji z zakresu zarządzania wirtualnymi zespołami, przedsiębiorczości, zaufania w zespole i zarządzania zasobami ludzkimi. Kierowała projektem NCN: „Model działania zespołów przedsiębiorczych. Jak działają efektywne zespoły przedsiębiorcze?” (2018-2021), uczestniczyła w projektach badawczych (Zespół ds. kapitału naukowego PG, 2017-2020; „Kapitał ludzki jako element wartości przedsiębiorstwa”, 2015 PARP i SGH; „Centrum Doskonałości NIWA”, PG, 2013-2015).
 

W latach 2008-2012 była prodziekanem ds. kształcenia na Wydziale Zarządzania i Ekonomii, od 2021 roku jest Dyrektorem studiów International MBA Politechniki Gdańskiej.
 

Od 2021 roku w projekcie Euro CC pełni rolę Eksperta Biznesowego HPC, w ramach Narodowego Centrum Kompetencji HPC działa na rzecz rozwoju ekosystemu HPC w Polsce poprzez wsparcie użytkowników z instytucji naukowych, przemysłu i administracji publicznej.


dr Agata Rudnik

Doktor nauk społecznych, absolwentka psychologii i dziennikarstwa na Uniwersytecie Gdańskim, ukończyła też liczne kursy, szkolenia i studia podyplomowe w tym m.in. z psychologii transportu i skandynawistyki.

Obecnie w trakcie specjalizacji z psychologii klinicznej (dzieci i młodzieży). Realizowała staże i stypendia m.in. w Karolinska Institutet, Uniwersytecie Sztokholmskim, University College London, Birkbeck, University of London oraz na Uniwersytecie Edynburskim.

Inicjatorka i dyrektorka Akademickiego Centrum Wsparcia Psychologicznego Uniwersytetu Gdańskiego, adiunkt w Zakładzie Psychologii Klinicznej i Zdrowia w Instytucie Psychologii UG, psycholożka m.in. w Szpitalu MSWiA w Gdańsku. Przygląda się i bada przede wszystkim jakość życia uwarunkowaną stanem zdrowia oraz to, jak możemy zadbać o nasz dobrostan.


dr Marcin Szulc, prof. UG

Profesor Uniwersytetu Gdańskiego, nauczyciel akademicki i psycholog w Zakładzie Psychologii Osobowości i Psychologii Sądowej. Pełni funkcję psychologa - doradcy w Biurze Rzecznika praw i wartości akademickich Politechniki Gdańskiej. Redaktor w czasopismach naukowych.

Zainteresowania naukowe koncentruje wokół problematyki zagrożeń społecznych ze szczególnym wskazaniem na mechanizmy powstawania uzależnień, leczenie nałogów, przemoc i mobbing, resocjalizację nieletnich sprawców przestępstw oraz problemy okresu dorastania.

Prowadzi spotkania edukacyjne dla rad pedagogicznych, rodziców oraz młodzieży. Jest autorem publikacji z zakresu psychologii zagrożeń społecznych.