Szkolenia onboardingowe | Politechnika Gdańska

Szkolenia onboardingowe

Celem szkoleń onboardingowych organizowanych przez Centrum HR jest zapoznanie nowo zatrudnianych pracowników z misją, strategią, strukturą, kulturą organizacyjną i zasadami pracy na Politechnice Gdańskiej.

Podczas szkolenia prezentowane są najważniejsze informacje dotyczące Uczelni, oferowane benefity i możliwości rozwoju zawodowego. W ostatniej części szkolenia osoby zainteresowane mogą wziąć udział w spacerze po zabytkowym kampusie. Każdy uczestnik spotkania otrzymuje od Uczelni powitalny upominek.

Szkolenia realizowane są cyklicznie w każdy pierwszy i trzeci wtorek miesiąca w godzinach 9:00-12:00 w sali 205 w Gmachu Głównym lub według bieżącego zapotrzebowania. Na szkolenia nie obowiązują zapisy.

Doskonałą okazją do uzupełnienia informacji zdobytych na szkoleniu onboardingowym jest szkolenie informatyczne dla nowo zatrudnionych pracowników organizowane przez Centrum Usług Informatycznych.

Podczas szkolenia prezentowane są treści dotyczące między innymi aktywacji konta Moja PG oraz konta Atlassian, obsługi poczty, korzystania z sieci Edurom, przygotowania komputera do pracy.

Szkolenia realizowane są cyklicznie w każdy drugi i czwarty poniedziałek w godzinach 12:00-13:00 w siedzibie helpdesku Budynek B Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki pokój : NE 342.

Na szkolenia informatyczne obowiązuje rejestracja tutaj.